ÖVRIGT / Musikinstrument / Basfiol 13658688
nr 1365 8688
Basfiol
höjd: 191cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:20:28
2.600 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
3.000 kr